Tayna bën një paralajmërim, “diss” për bashkëpunimet - Gazeta Express
string(53) "tayna-ben-nje-paralajmerim-ben-diss-per-bashkepunimet"

Tayna bën një paralajmërim, “diss” për bashkëpunimet

Muzike

Gazeta Express

05/06/2023 22:24

Këngëtarja dhe reperja Tayna ka zgjedhur Instagramin për ta bërë një paralajmërim

Ajo ka shkruar së shumë shpejt do të dalë me një këngë të re.

Lexo Edhe:

“Kënga e radhës ka m’ju shti me kcy edhe in your feelings…kombinimi që kena qef na. Ah edhe niher n’fillim jom vet se niva  se kish me u bo kolonë prej bashkëpunimeve këtë verë e unë po hi me dron. Shihem n’destinacion”, ka shkruar Tayna.

Kujtojmë se Tayna lansoi me Butën këngën “Mashallah” para një muaji, këngë kjo që ka arritur të këtë 5.3 milionë klikime. /GazetaExpress/