Shfaqen disa skena së si do të duket Rita Ora në paraqitjen e saj në Eurovision - Gazeta Express
string(79) "shfaqen-disa-skena-se-si-do-te-duket-rita-ora-ne-paraqitjen-e-saj-ne-eurovision"

Shfaqen disa skena së si do të duket Rita Ora në paraqitjen e saj në Eurovision

Muzike

Gazeta Express

08/05/2023 20:46

Gara e Eurovisionit po ofron derisa Rita Ora është paraqitur me një korse duke vallëzuar në skenë bashkë me prezantuesen e festivalit, Alesha Dixon dhe ka bërë disa skena spektakolare me veshjen e saj në prova në skenën që është në Liverpool

Rita Ora ka zënë skenën e garës së këngës “Eurovizion” për prova, një festival që do të mbahet në M&S Bank Arena në Liverpool të hënën.

Lexo Edhe:

Këngëtarja kosovare, e cila pritet që të këndojë në gjysmëfinalen e parë që mbahet të martën (nesër).

Ajo duket se ka përgatitur një paraqitje spektakolare dhe kjo ka tërhequr vëmendjen e shumë mediave që janë akredituar në Liverpool për ta përcjellë këtë spektakël.

Kujtojmë së Shqipëria përfaqësohet në këtë spektakël me këngën e Albin Kelmendit dhe Familjes së saj me titull, “Duje”. /GazetaExpress/