Shanna Moakler me poza të nxehta nga kuzhina - Gazeta Express

Shanna Moakler me poza të nxehta nga kuzhina

Yjet

Gazeta Express

02/06/2021 21:08

Ish e dashura e Travis Barker, Shanna Moakler ka bërë poza “seksi” dhe joga derisa ka treguar se tashmë ka llogarinë në faqen erotike OnlyFans

Ish e dashura e Travis Barker tani është edhe në OnlyFans.

Veterania e Playboy (46), ka bërë disa foto seksi derisa është në kuzhinë si dhe joga derisa ka folur edhe në një intervistë për faqen gjashtë të mërkurën.

“Nuk do të çmendem ende, por definitvisht do të argëtohem në faqen erotike”, ka theksuar modelja. /GazetaExpress/