Rita “ngrit temperaturën” në Instagramin - Gazeta Express
string(38) "rita-ngrit-temperaturen-ne-instagramin"

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 23:00

Rita “ngrit temperaturën” në Instagramin

Yjet

Gazeta Express

12/05/2022 23:00

Rita Ora është shfaqur pa sytjena teksa ka pasur të veshur një këmishë të tejdukshme dhe pantallona të kaftë

Ajo asnjëherë nuk heziton që të shpërndajë foto seksi në rrjetet social.

Lexo Edhe:

Rita Ora ka ngritur temperaturat kur është shfaqur pa jelek në disa selfie që ka postuar të enjten.

Krijuesja e hiteve (31) edhe njëherë është shfaqur ndryshe, kurse fotot e saj kanë marrë shumë pëlqime në Instagram. /GazetaExpress/