Rina vjen edhe me një fotosesion nga Santorini - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

18/11/2021 23:22

Rina vjen edhe me një fotosesion nga Santorini

Yjet

Gazeta Express

18/11/2021 23:22

Rina Balaj po vazhdon të i shijojë pushimet në ishullin luksoz grek

Rina Balaj nuk ka të ndalur.

Lexo Edhe:

Këngëtarja kosovare është parë me një fotosesion nga Santorini edhe sonte, por që ka pozuar me një fustan veror.

E në plan të parë ajo kësaj radhe e ka qitur fundshpinën dhe të pasmet e saj seksi.

Këngëtarja gjatë kësaj kohe ka lansuar edhe këngën “Mia”, një këngë që për nëntë muaj ka arritur më shumë se gjysmë milioni klikime. /GazetaExpress/