Rina e “kall” në bikine, thotë se parajsa është në tokë - Gazeta Express
string(52) "rina-e-kall-ne-bikine-thote-se-parajsa-eshte-ne-toke"

Rina e “kall” në bikine, thotë se parajsa është në tokë

Yjet

Gazeta Express

18/07/2023 20:25

Reperja dhe këngëtarja Rina Balaj është shfaqur e “nxehtë” sot në bikine

Rina Balaj duket se ka filluar pushimet e saj derisa sot ajo është shfaqur tepër e “nxehtë” me një fotosesion që e ka postuar në Instagram.

Lexo Edhe:

“Parajsa është një vend në Tokë”, ka shkruar poshtë këtyre fotografive Rina.

Kujtojmë se nesër Rina do të lansojë një këngë që është bashkëpunim me reperën dhe këngëtarën tjetër Melinda Ademi. /GazetaExpress/