Rikthehet "Kidda" pas disa viteve pauzë - Gazeta Express
string(37) "rikthehet-kidda-pas-disa-viteve-pauze"

Rikthehet “Kidda” pas disa viteve pauzë

Muzike

Gazeta Express

12/06/2024 22:16

Artisti i shumë kërkuar “Kidda” është rikthyer pas 3 viteve pauzë në muzikë.

Sipas burimeve të Express, Kidda është rikthyer sërish nën menaxhimin e Jetmir Agajt dhe se ai do të rikthehet për adhuruesit e tij gjatë muajit tetor me koncerte në Europë dhe Kosovë, teksa të njejtat burime tregojnë se pavarësisht ofertave me shuma të mëdha parash për koncerte verore ai i ka refuzuar për t’u rikthyer në tetor.

Lexo Edhe:

Ditën e sotme, ai ka publikuar një trailer të shkurtër të videoklipit të ri të cilin ai do ta lansoj së shpejti.

Së fundmi, menaxheri Jetmir Agaj ka publikuar foto nga xhirimet e klipit me “Kidda” dhe producentin e njohur Çelik Lipën. /GazetaExpress/