Rikthehen 7 me 7, kjo është kënga e tyre e re - Gazeta Express
string(44) "rikthehen-7-me-7-kjo-eshte-kenga-e-tyre-e-re"

Muzike

Gazeta Express

22/09/2023 21:18

Rikthehen 7 me 7, kjo është kënga e tyre e re

Muzike

Gazeta Express

22/09/2023 21:18

Pas një pauze shumë të gjatë një befasi fantastike sapo erdhi nga 7 me 7.

Rock grupi ferizajas është rikthyer në skenën muzikore me një këngë të re.

Lexo Edhe:

Kënga mban titullin “Kaktus” dhe vjen me një video të animuar, unik siç kanë qenë gjithmonë videoklipet e grupit.

“Kaktus” është projekt me stil tipik që e ka karekterizuar gjithmonë grupin, që i kishin munguar prej vitesh fansave të tyre. /GazetaExpress/