Rihanna shfaqet me barkun e ekspozuar në një natë takimi me A$AP Rocky - Gazeta Express
string(69) "rihanna-shfaqet-me-barkun-e-ekspozuar-ne-nje-nate-takimi-me-aap-rocky"

Rihanna shfaqet me barkun e ekspozuar në një natë takimi me A$AP Rocky

Yjet

Gazeta Express

09/05/2022 22:54

Shtatzëna Rihanna ka treguar barkun e saj në një paraqitje me një minifund gjatë një nate argëtimi me të dashurin e saj A$AP Rocky në Santa Monica.

Të shtunën, ylli shtatzënë ka treguar paksa nga shtëpia e saj luksoze ku ka qenë e rrethuar me produkte të linjës së saj Fenty Skin.

Lexo Edhe:

Të dielën në mbrëmje, Rihanna është parë e veshur me një veshje glamuroze bashkë me të dashurin e saj A$AP Rocky në një darkë në Santa Monica.

Këngëtarja shtatzënë, ka treguar tërësisht barkun e saj të fryrë që ka qenë i mbuluar me një korset si rrjetë dhe një fund, teksa kanë shkuar për të ngrenë darkë me reperin të Giorgio Baldi. /GazetaExpress/