Rhian shfaqet provokative në podcastin me Sarah-Jayne Dunn - Gazeta Express
string(58) "rhian-shfaqet-provokative-ne-podcastin-me-sarah-jayne-dunn"

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 20:23

Rhian shfaqet provokative në podcastin me Sarah-Jayne Dunn

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 20:23

“Gjërat i nxjerri nga gjoksi i imë”. Kështu ka thënë Rhian Sugden teksa ka shfaqur gjoksin e saj tepër seski në Instagram para se të fillojë një podcast me Sarah-Jayne Dunn

Rhian Sugden ka ngritur temperaturat duke treguar gjoksin e saj në disa selfie, teksa ka të veshur një palë të brendshme të kuqe.

Lexo Edhe:

Modelja e kolme (35) ka treguar belin e saj të hollë dhe gjoksin gjigant teksa ka pasur të veshur një kostum trupi të Boux Avenue.

Duke shpërndarë foton e saj para 474 000 ndjekësve në Instagram, Rhian tha se ajo pritet që të lansojë vetë një podcast, pasi që ajo është “ndier e mbinargkuar këtë javë”. /GazetaExpress/