Reperi Canolli komenton rastin e vrasjes në Ferizaj: Me rep merren të gjitha shtresat, bëhet gjithçka për para - Gazeta Express
string(108) "reperi-canolli-komenton-rastin-e-vrasjes-ne-ferizaj-me-rep-merren-te-gjitha-shtresat-behet-gjithcka-per-para"

Reperi Canolli komenton rastin e vrasjes në Ferizaj: Me rep merren të gjitha shtresat, bëhet gjithçka për para

Muzike

Gazeta Express

30/05/2022 21:19

Në emisionin “Pressing” është duke u diskutuar për muzikën rep dhe tekstet që përdorën nga reperët kosovarë

Kjo pasi që vëllai i reperit Buta, Qëndrim Januzi është dorasi që vrau Gazmend Hysenin.

Sipas Besnik Canollit të rep grupit 2po2, repi i ka dhënë mundësi çdo shtresë të popullsisë për t’u shprehur.

“Për këtë është ardhur mundësia për përfitimet financiare. Ky është një fenomen që e ka prek tërë botën dhe ka ndodh edhe në Kosovë”, ka thënë Besniku. /GazetaExpress/