“Qa me ba” live në “#Gjesi” - Gazeta Express

“Qa me ba” live në “#Gjesi”

Gazeta Express

28/07/2020 11:50

Merita Latifi, vazja e cila u bë virale gjatë pandemisë me interpretimin e këngës “Qa me ba” ishte e ftuar sot në studion e emisionit të mëngjesit në T7, “#Gjesi”.

Ajo rrëfeu për këtë periudhë, interpretoi live si dhe shpalosi disa plane.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni më poshtë.