Plagosen dy persona në Pejë


Gazeta Express
16 Maj 2019 16:48

Dy persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Treboviq të Pejës, raporton Gazeta Express.

Lajmin për Express e ka konfirmuar policia, të njejtit kanë thënë se për pak do të dalin me një komunikatë për media.

Nuk dihet motivi i plagosjes dhe nëse ata kanë lidhje familjare mes vete.

Pas pak detaje të reja…

Te fundit


Kthehu lart