Përplasje mes Fifit dhe Sarës, përkeqësohet gjendja e kësaj të fundit - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 12:39

Përplasje mes Fifit dhe Sarës, përkeqësohet gjendja e kësaj të fundit

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 12:39

Pas një debati me këngëtaren kosovare, Fifi, blogerja shqiptare, Sarah Berisha ka shpërthyer në lot.

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me DJ PM dhe se ai është vëllai i saj dhe nuk do ta lejoj ta bën këtë gjë.

Lexo Edhe:

Pas këtyre fjalëve, Sara filloi të tregonte se ka një pëlqim për Pajtim Krasniqin dhe se nuk ka ndërmend të bëj ndonjë lojë.

Gjendja e Sarës filloi të përkeqësohej, teksa të gjithë banorët i qëndruan afër, ajo kërkoi të largohet nga shtëpia pas këtyre ndodhive.

Kujtojmë, që Sara ditën e djeshme pati një debat edhe me Pajtimin duke u shprehur se nuk ka ndonjë pëlqim për të, e që më pas ndryshoi fjalët, ku në orët e vona të natës shkëmbyen edhe puthjen e parë në buzë, shkruan Express.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.