Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 12:29

Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot

Rozë

Gazeta Express

22/11/2021 12:29

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot, shkruan Express.

Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga Kosova, Pajtim Krasniqin.

Lexo Edhe:

Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi  të shprehte mllefin e saj, e më pas shpërtheu në lot.

“Mos më akuzoni se po bëj lojë me atë çunin, dje u ndjeva ashtu dhe u shpreha, teksa tani ndihem kështu”, u shpreh Sara.

Ndryshe, BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.