Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot

Pas puthjes natën e mbrëmshme në mes PM dhe Sarës, kjo e fundit në një debat me këngëtaren kosovare, Filloreta Raçi e njohur si Fifi ka shpërthyer në lot, shkruan Express. Fifi e akuzoi Sarën se po luan me banorin nga Kosova, Pajtim Krasniqin. Pas këtyre fjalëve, blogerja shqiptare u prek dhe nisi  të shprehte … Continue reading Pas puthjes me DJ PM, Sara shpërthen në lot