Përflitet për një lidhje me kosovar, Kejsi shfaqet me stil në Prishtinë - Gazeta Express
string(70) "perflitet-per-nje-lidhje-me-kosovar-kejsi-shfaqet-me-stil-ne-prishtine"

Përflitet për një lidhje me kosovar, Kejsi shfaqet me stil në Prishtinë

Yjet

Gazeta Express

12/07/2023 21:28

Këngëtarja dhe një ndër yjet e Big Brother VIP Albania, Kejsi Medini vazhdon të jetë në Prishtinë

Në kryeqytetin kosovar biondina është parë mbrëmë derisa në një restorant u fotografua duke qëndruar me ish të dashurin e Dafina Zeqirit, DJ Geek.

Lexo Edhe:

Bukuroshja thuhet se në Prishtinë është për të realizuar një këngë të re.

Por, sot Kejsi ka postuar një set fotografish me një fustan të bardh ku shfaq asetet e saj por edhe është takuar me këngëtaren Nita Latifi, me të cilën ajo u shoqërua gjatë kohës sa ishte në Big Brother VIP Albania 2. /GazetaExpress/