Pasi dalin nga Spitali Amerikan, Gjiko dhe Ermali lansojnë këngë të re - Gazeta Express

Muzike

Gazeta Express

25/06/2021 22:08

Pasi dalin nga Spitali Amerikan, Gjiko dhe Ermali lansojnë këngë të re

Muzike

Gazeta Express

25/06/2021 22:08

Gjiko dhe Ermal Fejzullahu kanë lansuar këngën e tyre më të re “Sa t’kom dashtë”

Gjiko, i cili para disa dite ishte dërguar me urgjencë në Spitalin Amerikan, pikërisht për shkak të kësaj kënge, sot e ka lansuar atë.

Lexo Edhe:

“Sa t’kom dashtë” quhet kjo kënga e cila është punuar nga BigBang kurse teksin e ka shkruar Gjiko dhe Skerdi.

Kujtojmë se kjo është kënga e parë për Gjikon e lansuar para stinës së verës, derisa Ermali ka publikuar edhe këngë të tjera para kësaj. /GazetaExpress/