Pak më shumë nga pushimet seksi të Morena Tarakut - Gazeta Express

Pak më shumë nga pushimet seksi të Morena Tarakut

Gazeta Express

07/07/2020 1:29

Këngëtarja dhe bukuroshja Morena Taraku po vazhdon me fotot e saj provokative dhe seksi në brigjet e Turqisë

Pavarësisht se u tha se ajo u nda nga i dashuri i saj, Morena nuk ka të ndalur.

Ajo gjatë javës së kaluar u pa duke pushuar në një vend të panjohur deri me tani, derisa ka postuar foto seksi në bikine ku tregon asetet e saj.

Madje, ajo në një rast ka hequr edhe jelekët duke treguar më shumë se duhet nga gjoksi i saj seksi.

Nuk dihet a do të sjell ndonjë këngë këngëtarja këtë verë, për shkak se pandemia ka bërë që shume këngëtarë t’i shtyejnë projektet e tyre për të ardhmen. /GazetaExpress/