“Pa mu” – “summer vibe” i Dhurata Dorës - Gazeta Express
string(33) "pa-mu-summer-vibe-i-dhurata-dores"

“Pa mu” – “summer vibe” i Dhurata Dorës

Muzike

Gazeta Express

19/07/2023 19:40

Dhurata Dora ka ardhur me një këngë verore për fansat e saj

“Pa mu” quhet kënga e re e Dhurata Dorës, një këngë kjo verore derisa kënga ka thur një tekst interesant ku i tregon simpatisë së saj së “pa të” nuk mund të jetoj.

Lexo Edhe:

Është ky një “sumer vibe” apo një “frymë e re” e Dhuratës në muzikën e saj derisa vjen pas këngës së saj me reperin Noizy.

Kënga është prodhuar nga Panda Music derisa teksti dhe melodia është shkruar nga vet Dhurata Dora në bashkëpunim me Tonic & Denk. /GazetaExpress/