Olta Gixhari, aktorja e dashuruar në Rozë - Gazeta Express
string(40) "olta-gixhari-aktorja-e-dashuruar-ne-roze"

Olta Gixhari, aktorja e dashuruar në Rozë

Yjet

Gazeta Express

20/07/2023 22:16

Ngjyra e vitit 2023 po e mban akoma në modë rozën e nxehtë si një nga tendencat më të mëdha të ngjyrave për vitin 2023.

Disa redaktorë të modës po shkojnë drejt trëndafilave më të buta, të cilat janë gjithashtu trend.

Lexo Edhe:

Megjithatë, nëse shfaqjet në pasarelë si Versace, Prabal Gurung, Giambattista Valli, Del Core dhe koleksioni Valentino Pink PP janë diçka për t’u parë, do të them se padyshim roza është tendenca më e madhe e ngjyrave të modës për vitin 2023, shkruan Gazeta Shqip.

Është gjithashtu filmi i Barbie për t’u marrë parasysh dhe të gjithë e dimë se sa shumë filmat dhe kultura pop ndikojnë në tendencat tona të modës.

Me Barbiecore që tashmë është një trend i madh i modës. Pra, po, rozë e nxehtë është këtu për të qëndruar për 2023.

Unë kam qenë në të gjithë trendin e ngjyrave rozë të nxehtë që kur filloi. Quhet veshja me dopamine për një arsye dhe ka shumë për të thënë për fuqinë e ngjyrës për të ndryshuar gjendjen shpirtërore dhe psikologjinë e ngjyrave.

Pra, nëse përqafoni plotësisht Barbiecore ose thjesht shtoni një çantë ose një palë këpucë në pamjen tuaj, do të jeni në trend për 2023.

Dhe cili yll i showbiz-it shqiptar duket se është i fiksuar pas rozës?! Olta Gixhari. Ajo zgjedh ngjyrën rozë në veshjet e saj, qofshin ato fustane apo kostume. Padyshim që bukuroshes i shkon shumë ky trend.