Natalya e ka shumë “nxehtë” në plazh - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 19:27

Natalya e ka shumë “nxehtë” në plazh

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 19:27

Natalya Wright ka treguar këmbët e saj seksi derisa është parë e veshur me bikine në disa postime të saj të reja në Instagram

Ajo shumicën e asetëve i ka bërë si rezultat i punës së saj me stërvitje.

Lexo Edhe:

Të dielën ishte një ditë punë si zakonisht për Natalya Wright, derisa ajo lansoi linjën e saj të bikineve, me disa foto të nxehta që i postoi në Instagram.

Motra e ish yjeve të “Towie, Mark dhe Jess Wright shihet se është bërë si një çokolatë derisa paraqet asetet e saj në rrjetet sociale. /GazetaExpress/