Morena lënë nam në rrjet, hap këmbët para fansave - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/02/2021 21:17

Morena lënë nam në rrjet, hap këmbët para fansave

Yjet

Gazeta Express

22/02/2021 21:17

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku ka postuar dje disa foto tepër provokative

Bukuroshja kosovare është parë e shtrirë në një komode, derisa duket se nuk ka mundur të qëndrojë pa i hapur këmbët.

Kjo është njëra nga fotot e saj provokative të saj derisa poshtë fotografisë ajo vetëm ka postuar një emotikon zemër ngjyrë kafe.

Kujtojmë se Morena thuhet se ka hapur një biznes në Turqi e ku shet gjëra të tekstilit me inicialet e saj. /GazetaExpress/