Maisie shfaq belin e saj të tonifikuar - Gazeta Express
string(38) "maisie-shfaq-belin-e-saj-te-tonifikuar"

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 19:46

Maisie shfaq belin e saj të tonifikuar

Yjet

Gazeta Express

10/05/2022 19:46

Maisie Smith ka treguar belin e saj të hollë teksa ka pasur një korset të shkurtër pasi ka treguar se ajo dëshiron të fillojë karrierën edhe me mjuzikëll nëpër teatër

Maisie Smith ka ngritur temperaturat duke treguar tripin e saj seksi me një minifund dhe një korset të shkurtuar këtë të martë.

Lexo Edhe:

Ish aktorja e “EastEnders (20) ka treguar stilin e saj me xhaketën e leshit ngjyrë rozë që e ka kombinuar mirë me veshje.

Maisie, e cila u bë e njohur duke luajtur Tiffany Butcher në një seri të BBC, ka shfaqur interesin që të vazhdojë karrierën në mjuzikëll në teatër. /GazetaExpress/