“Luje belin” e Kidës e Dafinës – s’i lënë vend imagjinatës - Gazeta Express
string(53) "luje-belin-e-kides-e-dafines-si-lene-vend-imagjinates"

“Luje belin” e Kidës e Dafinës – s’i lënë vend imagjinatës

Muzike

Gazeta Express

09/06/2022 1:07

Dafina Zeqiri dhe Kida kanë publikuar këngën e tyre të shumë përfolur këto ditë.

Dy këngëtarët e kishin paralajmëruar këtë këngë që disa ditë dhe e kanë lansuar atë një minutë para ditës së enjte.

Të dy këngëtarët paraqiten në skenë tepër të guximshme dhe flirtuese.

Kënga nuk është ritmike por është një pop i lehtë, e që flet për fuqinë e femrës për të qenë e pavarur.

Kjo nuk është hera e parë që Dafina realizon këso këngësh të guximshme, ku ka skena që nuk i lënë vend imagjinatës. /GazetaExpress/

Klikoni KËTU për ta dëgjuar këngën….