Luana vjen me “Si njerëz” - Gazeta Express
string(23) "luana-vjen-me-si-njerez"

Muzike

Gazeta Express

12/05/2022 21:34

Luana vjen me “Si njerëz”

Muzike

Gazeta Express

12/05/2022 21:34

Këngëtarja Luana Vjollca ka lansuar këngën e saj më të re “Si njerëz” një këngë që është bërë pasi ajo transmetoi emisionin e parë të saj “Thuaje”, gati një vit pasi u largua nga Top Channel. “Si njerëz” është një këngë e punuar me tekst të Aida Barakut dhe muzikë të Armend Rexhepagiqit  

Luana Vjollca ka filluar që të kthehet në skenë fuqishëm, pas një periudhe ku ajo pushoi nga karriera e saj.

Lexo Edhe:

Bukuroshja shqiptare e ekranit lansoi këngën e saj më të re “Si njerëz”.

Edhe kjo këngë, ashtu si emisioni i saj, është një këngë që është kundër dhunës ndaj grave, e cila është shumë e pranishme në shoqërinë shqiptare.

Teksti dhe muzika e kësaj kënge është punuar nga Aida Baraku dhe Armend Rexhepagiqi. /GazetaExpress/

Këngën e Luana Vjollcës “Si njerëz” mund ta dëgjoni në këtë link…