Luana në bikine, trupin edhe më seksi se para pandemisë - Gazeta Express

Luana në bikine, trupin edhe më seksi se para pandemisë

Gazeta Express

07/07/2020 0:58

Luana Vjollcës pandemia vetëm i ka bërë mirë

Prezantuesja dhe këngëtarja ka postuar sot një fotografi në bikine e ku duket se është në formë super seksi.

Nuk dihet se si Luana i ka ruajtur këto formë, me ushtrime në palestër shtëpie apo me ndonjë dietë të veçantë.

Por, krijuesja e hitit “Pa panik” duket seksi derisa këto ditë ka realizuar disa fotosesione në Kosovë. /GazetaExpress/