Luana ndryshon stilin pak, paraqitet më sportive - Gazeta Express

Luana ndryshon stilin pak, paraqitet më sportive

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 2:26

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollcën ka filluar që të postojë pa ndërprerë në Instagram

Luana, e cila para disa dite ka lansuar edhe këngën e saj “1 mijë vjet”, të parën në bashkëpunim me Sony, ajo tani po vjen me fotosesione tepër interesante në Instagram.

Lexo Edhe:

Sot, bukuroshja është parë tepër sportive, si një golfiste e vërtetë derisa dje ajo kishte “çmendur” fansat kur kishte pozuar me bikine dhe tregonte gjoksin e saj.

“Hajde të luajmë, i dashur”, ka qenë përshkrimi i saj poshtë fotografisë. /GazetaExpress/