Ledri si “GOAT” në këngën e re - Gazeta Express
string(28) "ledri-si-goat-ne-kengen-e-re"

Ledri si “GOAT” në këngën e re

Muzike

Gazeta Express

26/04/2023 22:21

Ledri Vula ka vazhduar me lansimin e këngëve të reja, që janë pjesë e albumit të tij më të ri që mban të njëjtin titull, pra GOAT

Ledri Vula vazhdon që të lansojë këngë të reja.

Lexo Edhe:

E fundit është “GOAT” këngë që është lansuar sonte e ku Ledri me këtë titull e njëjtë.

Kënga është pritur mirë nga publiku dhe ka marrë komente pozitive. /GazetaExpress/