Labi i reagon Leonora Jakupit pasi doli kundër thirrjes së tij për protestë - Gazeta Express

Labi i reagon Leonora Jakupit pasi doli kundër thirrjes së tij për protestë

Rozë

Gazeta Express

02/05/2020 18:10

Leonora Jakupi kishte dalë kundër thirrjes së Labit për protestë.

Labinot Tahiri gjatë ditë së sotme bëri thirrje për protestë dhe ftoi këngëtarët nga estrada për ta bërë një gjë të tillë pas vendimit të ministrit të shëndetësisë Arben Vitia.

Leonora Jakupi ishte ndër personat e parë që doli kundër kësaj thirrje të ish-deputetit Tahiri, dhe thotë se ka njerëz që janë në nevojë më të madhe dhe nuk kanë mundësi t’i kthehen punës.

Por si duket këtë veprim të saj Labi e morri personale, pasi iu kundërpërgjigj në mënyrë të ashpër duke thënë “Shyqyr që paskan bo lajm për ty se rrallë të postojnë”.

Për më shumë shiko postimin e plotë.