Kylie dhe Travor, më të lumtur së kurrë - Gazeta Express

Kylie dhe Travor, më të lumtur së kurrë

Yjet

Gazeta Express

01/06/2021 20:15

Kylie Jenner (23) dhe Travis Scott (30) kanë krijuar “një familje të fortë” së bashku me vajzën e tyre Stormi (3) derisa ata vazhdojnë të jenë shumë të lumtur

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë “krijuar familjen e lumtur” së bashku.

Ylli i emisioneve reality dhe krijuesi i hitit Sicko Mode (30) po vazhdojnë që të kalojnë shumë kohë me familjen e tyre, me vajzën tre vjeçare Stormi dhe edhe pse shpesh ata nuk shihen bashkë, burimet thonë se ata “janë të lumtur” në lidhjen e tyre. “Kylie dhe Travis vazhdojnë të kalojnë shumicën e kohës bashkë si familje. Ata nuk kanë aspak presion për këtë. Gjërat në mes tyre po shkojnë si më së miri”, tha një burim për People. /GazetaExpress/