“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:29

“Kurrë nuk do të rritëm!”, Sara Hoxha poston foto të festës së ditëlindjes së saj

Yjet

Gazeta Express

22/06/2021 23:29

Para dy dite, e shoqja e Ledri Vulës, Sara Hoxha ka festuar ditëlindjen e saj të 29-të

Ajo, pothuajse kurrë nuk e ka fshehur moshën e saj dhe këtë e ka treguar edhe poshtë fotove që ka postuar në instagram.

Lexo Edhe:

E duket se Sara e ka shijuar në maksimum festën e ditëlindjes, s’paku kështu shihet në fotografitë që ajo ka postuar në rrjete sociale.

“Kurrë nuk do të rritëm”, ka shkruar ajo derisa me “hashtag” ka bërë numrin 29.

Kujtojmë se vitin e kaluar Sara u bë nënë e një vajze bashkë me Ledri Vulën, të cilën e quajtën Poem Blu. /GazetaExpress/