Kosova në finale të Kampionatit Ballkanik U22 në të dy konkurrencat - Gazeta Express

Sporte tjera

Gazeta Express

23/08/2021 17:21

Kosova në finale të Kampionatit Ballkanik U22 në të dy konkurrencat

Sporte tjera

Gazeta Express

23/08/2021 17:21

Kombëtaret e Kosovës në Beach Volley U22 kanë siguruar finalet e kësaj gare.

Madje në konkurencen e femrave dy ekipet do të jenë nga Kosova, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ekipi i tretë i Kosovës në konkurencen e meshkujve që zuri vendin e tretë në garë U20, arriti të fitojë ndaj ekipit të dytë të Turqisë dhe kështu do të luajë në finale me ekipin e parë të Turqisë.