Kjo është kënga e re e Melindës - Gazeta Express
string(33) "kjo-eshte-kenga-e-re-e-melindes-2"

Kjo është kënga e re e Melindës

Muzike

Gazeta Express

08/02/2023 22:04

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka lansuar sot këngën e saj të re

“Mere” quhet kënga e re më e re e këngëtares Melinda Ademi.

Lexo Edhe:

Kjo është kënga e parë e këngëtares për këtë vit derisa ajo e ka lansuar atë në platformat e ndryshme digjitale.

Kënga duket se është pritur mirë dhe ka marrë më shumë se 73 mijë klikime. /GazetaExpress/