Këto foto të Luanës do ju lënë pa gjumë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

22/02/2021 23:21

Këto foto të Luanës do ju lënë pa gjumë

Yjet

Gazeta Express

22/02/2021 23:21

Luana Vjollca ka postuar disa foto tepër provokative në rrjetet sociale

Prezantuesja dhe këngëtarja shihet e veshur me një triko që thekson format e saj seksi derisa në dorë ka një pjesë shalqiri, të cilin e kafshon duke bërë stile erotike.

Ndryshe, Luana ka përfunduar sezonin e fundit të emisionit të saj “Shiko kush luan”, derisa është parë duke kaluar pushimet në Dubai.

Ajo pritet që të vijë edhe me ndonjë këngë të re shumë shpejt për publikun e saj. /GazetaExpress/