Këtë nuk e keni ditur – Arta Nitaj nuk pi alkool - Gazeta Express
string(46) "kete-nuk-e-keni-ditur-arta-nitaj-nuk-pi-alkool"

Yjet

Gazeta Express

19/10/2022 23:10

Këtë nuk e keni ditur – Arta Nitaj nuk pi alkool

Yjet

Gazeta Express

19/10/2022 23:10

Modelja dhe aktorja kosovare e ka konfirmuar këtë me anë të një postimi që ka bërë në story të Instagram

Arta Nitaj ka shpalosur një sekret të saj me fansat në Instagram pas një video që ka bërë në TikTok.

Bukuroshja kosovare është e njohur për përkushtimin e saj që ka ndaj ushtrimeve fizike në palestër derisa duket se ajo i kushton rëndësi edhe një ane tjetër, atë të dietës.

Arta ka zbuluar në postimin e saj se ajo nuk është përdoruese e alkoolit.

“Nëse kam një dollarë çdo herë dikush me pyet pse nuk ti nuk pi alkool”, ka shkruar Arta, teksa shihet duke bërë poza joshëse para kamerës. /GazetaExpress/