Kështu mund ta votoni Albina Kelmendin në Eurovision - Gazeta Express
string(52) "keshtu-mund-ta-votoni-albina-kelmendin-ne-eurovision"

Kështu mund ta votoni Albina Kelmendin në Eurovision

Muzike

Gazeta Express

09/05/2023 21:27

Shqipëria në Eurosong pritet që të përfaqësohet nga këngëtarja kosovare, Albina Kelmendi

Derisa sonte zhvillohet nata e parë gjysmëfinale, ku pritet që të këndojë me një shfaqje këngëtarja tjetër nga Kosova Rita Ora, Albina Kelmendi dhe familja e saj do të paraqiten në skenën e Liverpoolit, të enjten më 11 maj.

Lexo Edhe:

E derisa kjo të ndodh, Albina ka treguar në facebook për të gjithë fansat e saj në diasporë së si mund të votohet për të.

Ajo ka treguar për fillim së si munden shqiptarët që jeton në Mbretërinë e Bashkuar që të votojnë për të. /GazetaExpress/