Kështu e festoi në Amerikë ditëlindjen Arilena Ara - Gazeta Express
string(50) "keshtu-e-festoi-ne-amerike-ditelindjen-arilena-ara"

Yjet

Gazeta Express

19/07/2023 20:56

Kështu e festoi në Amerikë ditëlindjen Arilena Ara

Yjet

Gazeta Express

19/07/2023 20:56

Arilena Ara ka festuar mbrëmë ditëlindjen e saj

Këngëtarja shqiptare, e njohur për baladat e saj dhe zërin potent zakonisht i feston ditëlindjet e saj jashtë Shqipërisë dhe kështu ka bërë edhe gjatë ditës së djeshme.

Lexo Edhe:

Sot ajo ka postur foto nga ditëlindja e saj që e ka festuar në Los Angeles të Kalifornisë.

Derisa mbrëmë ajo postoi foto me menaxherin e saj, Popi Kola. /GazetaExpress/