Kate Hudson s’heziton t’i tregojë asetet në Greqi - Gazeta Express
string(47) "kate-hudson-sheziton-ti-tregoje-asetet-ne-greqi"

Yjet

Gazeta Express

23/06/2021 22:55

Kate Hudson s’heziton t’i tregojë asetet në Greqi

Yjet

Gazeta Express

23/06/2021 22:55

Aktorja Kate Hudson ka treguar të pasmet në veshje deti derisa është parë duke marrë ngjyrë në plazh me fëmijët e saj në Greqi

Ajo praktikisht nuk ka pasur as bikine derisa po shijon në maksimum pushimet në Greqi.

Lexo Edhe:

Kate Hudson ka bërë që të kthehen koka drejt tyre derisa ka bërë poza në plazh të hënën.

Aktorja (42), ka treguar të pasmet kurse shihet duke bërë poza në plazh bashkë me fëmijët e saj Rani Rose (2) dhe Bingham (9). /GazetaExpress/