Kaq para shpenzoi Arbana për një veshje për ta prezantuar festivalin e RTSH - Gazeta Express
string(75) "kaq-para-shpenzoi-arbana-per-nje-veshje-per-ta-prezantuar-festivalin-e-rtsh"

Kaq para shpenzoi Arbana për një veshje për ta prezantuar festivalin e RTSH

Muzike

Gazeta Express

20/12/2022 22:52

Sharmante dhe gjithmonë atraktive në prezantimin e emisioneve të ndryshme

Para se të nis me prezantimin e Big Brother Albania VIP, Arbana Osmani do të këtë punë në prezantimin e Festivalit të Këngës në RTSH.

Lexo Edhe:

Arbana Osmani është duke u prezantuar nga Arbana Osmani, derisa ajo mori vëmendje përpos prezantimit edhe për paraqitjen e saj në skenë që ishte me stil.

Arbana u paraqit me një veshje Valentino e cila kushton 4110 euro.

Fustani i këtij stilin, që i takon së njëjtës markë, ka kushtuar 2900 euro.

Kujtojmë së këtë të shtunë Arbana përsëri do të jetë në moderim të reality show Big Brother, që nis një ditë para Krishtlindjeve dhe festës së Vitit të Ri në Shqipëri. /GazetaExpress/