Kaq lakuriq nuk e keni parë Taynan - Gazeta Express
string(36) "kaq-lakuriq-nuk-e-keni-pare-taynan-1"

Yjet

Gazeta Express

06/05/2022 1:37

Kaq lakuriq nuk e keni parë Taynan

Yjet

Gazeta Express

06/05/2022 1:37

Reperja dhe këngëtarja Tayna është paraqitur tepër provokative në një set të bërë gjatë ditës së enjte

Këngëtarja është duke paralajmëruar një këngë të re që disa dite dhe atë pritet që ta lanson kohëve të fundit.

Lexo Edhe:

Të tilla janë edhe fotot e saj të fundit.

E veshur e tëra në ngjyrë rozë, Tayna është e zhveshur në pjesën e sipërme dhe kaq lakuriq nuk e kemi parë atë.

Të gjitha fotot ajo i ka postuar para më shumë se 1.5 milion fansave të saj në Instagram. /GazetaExpress/