Jori Delli shfaq aftësitë e saj në qitje me armë - Gazeta Express
string(48) "jori-delli-shfaq-aftesite-e-saj-ne-qitje-me-arme"

Yjet

Gazeta Express

21/07/2023 21:20

Jori Delli shfaq aftësitë e saj në qitje me armë

Yjet

Gazeta Express

21/07/2023 21:20

Modelja dhe balerina shqiptare duket se është e dhënë edhe në qitje me armë

Sot ajo ka postuar një video në Instagram, ku shfaqet duke gjuajtur me revole.

Lexo Edhe:

Por, derisa në fillim ajo shkroi se “gjuajtja me armë është normale në Shqipëri”, më vonë ajo e shleu këtë status.

Kjo video ka nxitur reagimin edhe të disa ish banorëve të Big Brother Albania VIP 2, në mes të tjerave të humoristit dhe aktorit, Elvis Pupa.

“I paskemi ra kot ne qafe dhelpres. Ti na i egzekutoke pulat mi shoqe??!!”, ka komentuar me ironi Pupa. /GazetaExpress/