Jesy tregon linjat në plazh, kritikohet se nuk e uron shoqen për lindjen e fëmijës së parë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 19:17

Jesy tregon linjat në plazh, kritikohet se nuk e uron shoqen për lindjen e fëmijës së parë

Yjet

Gazeta Express

23/08/2021 19:17

Jesy Nelson ka treguar linjat e saj gjatë një pushim – derisa ka uruar ish shoqen e saj Perrie Edëards  në rrjetet sociale për lindjen e fëmijës së parë

Jesy Nelson duket sensacionale në bikine të zeza derisa ka qenë në pushime por ajo kishte harruar që ta urojë shoqen e saj Perrie Edëards në rrjetet sociale, e cila lindi fëmijën e saj të parë.

Lexo Edhe:

Fansat që e përcjellin ato kanë thënë që 30 vjeçarja e ka neglizhuar komentet në foton e Perrie 28, e cila kishte postuar të porsaardhurin në jetë në rrjetet sociale.

Perrie i kishte thënë ndjekësve të saj në Instagram që ka pritur fëmijën e saj bashkë me futbollistin Alex Oxlade-Chamberlain të dielën në mëngjes.

Jesy ishte larguar nga bendi në dhjetor të 2020, pasi që kishte nevojë për një tretman mendor dhe pavarësisht kësaj ajo kishte thënë se “vajzat ishin si pjesë e saj, si motra të saj”.

“E ritheksoj ato duhet të kujdesen për bebet e tyre, të shkojnë në pushim dhe të bëjnë gjërat e tyre, pastaj mund të kthehemi së bashku”, kishte thënë Jessy kur ishte pyetur për të ardhmen e bënit të tyre “Little Mix”. /GazetaExpress/