Jessica shfaq gjoksin pas operacionit - Gazeta Express

Jessica shfaq gjoksin pas operacionit

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 19:34

Jessica Alces ka treguar gjoksin e saj në një korset të zi dhe në të brendshme në Marbella derisa ajo “humbet një kilo në ditë” pas operacionit gastrik (zvogëlimi i lukthit)

Këtë ajo e ka bërë në një paraqitje të dielën në Instagram ku ka treguar asetet e saj pas këtij operimi.

Lexo Edhe:

27 vjeçarja, e cila humbet edhe një kilo në ditë për shkak të një super diete, nuk i ka lënë vend imagjinatës derisa është duke pushuar në Marbella.

Ylli i televizionit ka pasur të vënë një makeup të thjesht, ku kishte hijezuar sytë dhe kishte të vënë buzëkuq ngjyrë rozë. /GazetaExpress/