Jessica puthje pasioni me Justin Timberlake në Meksikë - Gazeta Express
string(54) "jessica-puthje-pasioni-me-justin-timberlake-ne-meksike"

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 19:54

Jessica puthje pasioni me Justin Timberlake në Meksikë

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 19:54

Jessica Biel është parë duke shkëmbyer puthje me plot pasion me Justin Timberlake gjatë pushimit të tyre në Cabo të Meksikës … para se ata të vishen në kostumin e ngushtë për të marrë ushtrime surfingu

Ata janë martuar për më shumë se një dekadë dhe kanë dy fëmijë së bashku.

Lexo Edhe:

Por pavarësisht se janë të dashuruar për kohë të gjatë, Jessica Biel dhe Justin Timberlake definitivisht gjithmonë duken sikurse janë në fazën e muajit të mjaltit.

Aktorja 40 vjeçare është parë duke e puthur me pasion muzikantin 41 vjeçare teksa ata janë duke shijuar një pushim romantik në Cabo San Lucas të Meksikës. /GazetaExpress/