Jehona e luan “lojën e pritjes” - Gazeta Express
string(29) "jehona-e-luan-lojen-e-pritjes"

Jehona e luan “lojën e pritjes”

Yjet

Gazeta Express

20/07/2023 22:26

Influencierja e rrjeteve sociale Jehona Dreshaj ka bërë edhe një tjetër paraqitje interesante në rrjetet sociale

Ajo është njëra prej influencierëve më të njohura shqiptare në Instagram.

Lexo Edhe:

Bëhet fjalë për Jehona Dreshaj që edhe sonte ka bërë një paraqitje me stil në Instagram derisa është shfaqur e veshur me një palë pantollona të shkurtër, triko dhe një bluzë të tejdukshme që tregon trupin e saj të tonifikuar.

“Loja e pritjes”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove e ku tregon se është në pritje të ndonjë projekti të radhës. /GazetaExpress/