“I dashur, vetëm më dashuro!” – Melinda thur vargje dashurie - Gazeta Express
string(54) "i-dashur-vetem-me-dashuro-melinda-thur-vargje-dashurie"

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 21:54

“I dashur, vetëm më dashuro!” – Melinda thur vargje dashurie

Yjet

Gazeta Express

17/07/2023 21:54

Melinda Ademi, ashtu si është pritur këtë vit, është shumë aktive si në muzikë por edhe në rrjetet sociale

Këngëtarja është shfaqur me disa foto sonte e vetme, derisa për të mërkurën ajo ka paralajmëruar këngën e saj më të re me Rina Balaj e cila mban titullin “Tornado”.

Lexo Edhe:

Por, deri atëherë Melinda nuk është ndalur dhe ajo ka postuar një set tjetër fotosh e që duket se vinë nga ndonjë klip tjetër i saj.

“I dashur, vetëm më dashuro, më dashuro!”, është mesazhi që ka shkruar poshtë fotografive Melinda.

Sigurisht ky mund të jetë ndonjë varg i këngës së saj të re, ose Melinda po paralajmëron zyrtarizimin e ndonjë lidhje të saj të re. /GazetaExpress/