Festa e “djeg” Instagramin me fotot e fundit - Gazeta Express

Festa e “djeg” Instagramin me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

18/02/2021 22:01

Moderatorja Festa Qoqaj ka treguar edhe një herë super linjat e saj seks

Festa, e cila para se të fillojë karrierën si moderatore ishte e njohur edhe për paraqitjet e saj si bllogere, ka vendosur që 184 mijë ndjekësit e saj t’i argëtojë me foto tepër seksi.

Që disa muaj ajo është moderatore e emisionit “Express Rozë”, një emision me lajme dhe intervista për showbizin shqiptar që transmetohet në T7.

Në fotot e saj të fundit ku Festa shfaq asetet e saj duke vënë gjoksin në plan të parë.

Përpos kësaj ajo mbrëmë ishte paraqitur edhe me një fustan elegant i cili vinte në pah linjat e moderatores, kurse para disa jave është shfaqur e nxehtë në të brendshme seksi rozë.  /GazetaExpress/