Era tregon stilin e jetës – ngjason me Barbie - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 23:20

Era tregon stilin e jetës – ngjason me Barbie

Yjet

Gazeta Express

21/06/2021 23:20

Këngëtarja Era Istrefi këtë vit është më aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila është shndërruar edhe në një bukuroshe, kryesisht shkaku i operacioneve plastike, ka treguar asetet gjatë vikendit në Instagram.

Lexo Edhe:

Era ka treguar stilin e jetës së saj, ushqimin e shëndetshëm dhe ambientin ku jeton.

“Jam unë apo stili imë i jetës, shpirt”, ka shkruar ajo.

Nuk dihet se cilët janë planet e Erës në karrierë, pasi që ajo vazhdon të jetë e mbyllur për media që prej nënshkrimit të kontratës së saj me Sony. /GazetaExpress/