Edhe Reese Witherspoon hynë në biznesin e bikineve - Gazeta Express
string(50) "edhe-reese-witherspoon-hyne-ne-biznesin-e-bikineve"

Yjet

Gazeta Express

06/05/2022 20:14

Edhe Reese Witherspoon hynë në biznesin e bikineve

Yjet

Gazeta Express

06/05/2022 20:14

Reese Witherspoon ka 46 vjet por ende mund të mahnit dhe këtë e ka bërë gjatë një fotosesioni për Hollywood ku ka promovuar linjën e saj të bikineve të linjës së saj Draper James me Lands’ End

Reese Witherspoon është duke punuar në Hollywood për pothuajse katër dekada por aktorja ende duket jashtëzakonisht mirë.

Lexo Edhe:

Bukuroshja 46 vjeçare ka pozuar si një çikë e re me bikine të kaltra e të cilat i ka bërë reklamë në facebook.

Aktorja, që ka të fituar çmimin Oscar, ka promovuar bashkëpunimin në mes të linjës së saj Draper James dhe kompanisë veterane Lands’ End për të krijuar linjën e re që quhet “Lands’ End x Draper James”. /GazetaExpress/